dzisiaj jest: 27 września 2022 r.   ::    imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Wartość projektu

Kwota dofinansowania UE/fundusze

Termin zakończenia realizacji

"Uporządkowanie gospodarki cieplnej z zastosowaniem źródeł odnawialnych w Powiecie Tarnowskim"

MRPO Działanie 7.2 "Poprawa jakości powietrza i zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii"/EFRR

3 467 881

2 794 569

• Krótki opis projektu:
    Projekt polega na usprawnieniu systemu grzewczego w trzech obiektach użyteczności publicznej: Domu Wczasów Dziecięcych w Jodłówce Tuchowskiej, Domu Pomocy Społecznej w Wietrzychowicach i Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Radłowie. W ramach projektu planuje się m. in. montaż kolektorów słonecznych, montaż instalacji ograniczających emisje zanieczyszczeń pyłowych i gazowych, docieplenie obiektów, wymianę i modernizację systemów i urządzeń ciepłowniczych w celu ich przekwalifikowania na bardziej przyjazne dla środowiska.

Artykuły na stronie internetowej Powiatu Tarnowskiego związane z projektem: