dzisiaj jest: 27 września 2022 r.   ::    imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Nazwa programu/Funduszu

Wartość projektu

Kwota dofinansowania UE - EFRR

Kwota dofinansowania z budżetu państwa

Termin zakończenia realizacji

„Modernizacja drogi powiatowej nr K 1346 na odcinku 0 + 705,9 -2 + 107,1 w m. Ostrów i Wierzchosławice”.

ZPORR Działanie 3.2 „Obszary podlegające restrukturyzacji”

4 065 673

2 439 404

• Krótki opis projektu:
    Inwestycja polegała na zmodernizowaniu odcinka drogi powiatowej nr K 1346 o łącznej długości 1,4 km przebiegającej w dwóch miejscowościach gminy Wierzchosławice: Ostrowie i Wierzchosławicach. W ramach projektu wykonano następujące działania:  przebudowano drogę, wybudowano i zmodernizowano chodniki, zmodernizowano ścieżki rowerowe. Nadrzędnym celem projektu było infrastrukturalne wsparcie procesów przeciwdziałania marginalizacji społeczno – ekonomicznej restrukturyzowanych obszarów wiejskich, położonych w zachodniej części Powiatu Tarnowskiego, poprzez poprawę dostępności komunikacyjnej tego obszaru, zarówno w skali lokalnej jak i regionalnej.

Artykuły na stronie internetowej Powiatu Tarnowskiego związane z projektem: