"Tańcem połączeni..."

baner_tancem_polaczeni

Projekt "Tańcem połączeni...'' finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.5 POKL "Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich". Projekt realizowany dla 80 uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego: ZSOiZ Ciężkowice (20 uczniów), ZSOiZ Gromnik (20 uczniów), ZSP Ryglice (20 uczniów) i LO Tuchów (20 uczniów) w okresie 01.08.2011 - 31.12.2011. Projekt zakłada przeprowadzenie pozalekcyjnych warsztatów tańca towarzyskiego dla uczniów, które pozwolą uczniom rozwijać swoje zainteresowania, uzdolnienia i predyspozycje taneczne, a także poprawią ogólną sprawność ruchową i motoryczną. Działania podejmowane w projekcie będą przesłaniem dla młodzieży jak można alternatywnie, aktywnie spędzać wolny czas bez wykorzystywania komputera czy telewizji. Uczestnicy projektu wezmą udział w spektaklu tanecznym w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca w Tarnowie, jako praktyczne uzupełnienie wiedzy nt sztuki tańca. Po zakończonych warsztatach tańca towarzyskiego zorganizowany zostanie międzyszkolny turniej tańca towarzyskiego z nagrodami. Na turniej zostaną zaproszone władze powiatowe, gminne, grono pedagogiczne, a także okoliczni mieszkańcy, przez co zainicjowany zostanie proces integracji lokalnej i upowszechnienia edukacji kulturalnej.

Do pobrania:

plakat_tancem_polaczeni