dzisiaj jest: 28 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Waleria, Ludwik, Paweł

UWAGA! MOST W JÓDŁOWCE TUCHOWSKIEJ ZAMKNIĘTY !

Od 7 maja zamknięty zostanie most na drodze powiatowej w miejscowości Jodłówka Tuchowska. Wyłączenie z ruchu potrwa do 10 maja. Kierowcy proszeni są o zwracanie uwagi na wprowadzone oznakowanie objazdu oraz sygnały podawane przez osoby kierujące ruchem.

STRABAG Sp. z o.o. grupa Tarnów, wykonawca przebudowy mostu w ciągu drogi powiatowej nr 1387 K Siepietnica — Lubaszowa w miejscowości Jodłówka Tuchowska, informuje, że w dniach od 7 maja 2010 do 10 maja 2010 r. most zostanie zamknięty dla ruchu drogowego.

Objazd odcinka drogi wyłączonego z ruchu odbywał się będzie:

• dojazd do Lubaszowej od strony Olszyn odbywał się będzie drogą powiatową 1388 K Jodłówka Tuchowska – Rzepiennik Strzyżewski, a następnie drogą wojewódzką nr 980 do Gromnika i drogą wojewódzką nr 977 do Dąbrówki Tuchowskiej;
  • dojazd od strony Tuchowa odbywał się będzie drogą wojewódzką nr 977 do Gromnika i drogą wojewódzką nr 980 do Rzepiennika Strzyżewskiego, a następnie drogą powiatową nr 1388 K do Jodłówki Tuchowskiej;

W związku z powyższym należy zwracać uwagę na wprowadzone oznakowanie objazdu oraz sygnały podawane przez osoby kierujące ruchem.