dzisiaj jest: 29 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Piotr, Robert, Bogusław

Remonty w Domach Pomocy Społecznej w Stróżach i Nowodworzu za ponad 5 mln zł - umowa podpisana

Podpisanie umów - rozmowyDom Pomocy Społecznej w Stróżach jeszcze w tym roku przejdzie kompleksowy remont, natomiast w Domu Pomocy Społecznej w Nowodworzu zostaną wyremontowane łazienki. - zapowiada wicestarosta tarnowski Jacek Hudyma. Władze powiatu podpisały umowę z wykonawcą na modernizację budynków. Ponad 4 miliony złotych pochodzi z rządowego Funduszu "Polski Ład", wkład własny starostwa to prawie 1 milion 300 tysięcy złotych.

Umowę z wykonawcą robót, podpisano w starostwie powiatowym. – Po tej inwestycji warunki bytowe mieszkańców DPS-ów ulegną znacznej poprawie, ich komfort funkcjonowania zdecydowanie się zmieni. Przygotowanie inwestycji nie było procesem łatwym, dlatego chciałbym podziękować wszystkim, którzy pracowali i nadal pracują nad sfinalizowaniem zadania. Dziękuję wykonawcy i cieszę się, że nasi podopieczni będą mieć swój nowy, przyjazny i bezpieczny dom. – powiedział wicestarosta Jacek Hudyma. Przetarg na kompleksowy remont DPS-u w Stróżach na kwotę prawie 4 i pół miliona złotych wygrał Jacek Solak.

Moment podpisywania umowy z wykonawcą

- Jednostki Powiatu Tarnowskiego zmieniają się, wszystko to dla naszych mieszkańców. – podsumowuje wicestarosta Jacek Hudyma.