dzisiaj jest: 3 grudnia 2022 r.   ::    imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

ikona facebookikona youtubeikona login

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Powiat Tarnowski wśród eko liderów

logo funduszu ochrony środowiska w Krakowie
W dniu 3 października br., podczas uroczystej gali finałowej konkursu Eko Liderzy 2022 Województwa Małopolskiego w Muzeum Armii Krajowej w Krakowie, starosta tarnowski Roman Łucarz odebrał z rąk prezesa WFOŚiGW, Kazimierza Koprowskiego statuetkę Eko Powiat, oraz nagrodę pieniężną w wysokości 10 tys. zł za zajęcie I miejsca w kategorii zadań, związanych z ochroną przyrody oraz edukacją ekologiczną.

Organizatorem konkursu był Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Krakowie. Brały w nim udział jednostki samorządu terytorialnego, będące beneficjentami pomocy finansowej Funduszu.

Odbiór nagrody

- Bardzo się cieszymy, że działania podejmowane przez Powiat Tarnowski, mające na celu ochronę środowiska w naszym regionie, zostały docenione przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w pracę nad realizacją zadań proekologicznych, dzięki którym jakość życia mieszkańców naszego regionu nieustannie zmienia się na lepsze - mówił podczas gali starosta tarnowski Roman Łucarz.

Statuetka

Dyplom z nagrodą pieniężną na kwotę 10 000 zł

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt