dzisiaj jest: 26 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

"Bo jak nie my, to kto?"

Logo do projektu NIWKoło Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich „SWOJAKI” w Woli Dębińskiej (powiat brzeski) realizuje projekt pod nazwą  „Bo jak nie my, to kto? Siła dialogu obywatelskiego i współpracy w rozwoju społeczności wiejskich”, finansowany ze środków Narodowego Instytutu Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021 – 2030.

Dla kogo projekt?

Projekt skierowany jest przede wszystkim do sołtysów, członków rad sołeckich i przedstawicieli KGW z terenu powiatu brzeskiego, bocheńskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego województwa małopolskiego. W projekcie przewidziano szereg kompleksowych działań m.in. szkolenia wyjazdowe, szkolenia stacjonarne, warsztaty, wizytę studyjną, mikrogranty dla uczestników, imprezę obywatelską. Wsparcie to ma na celu wzmocnienie potencjału środowisk wiejskich poprzez wzmocnienie roli lokalnych liderów i ich kompetencji, wsparcie dialogu obywatelskiego na poziomie regionalnym, a także zwiększenie zaangażowania sektora obywatelskiego w lokalnym życiu publicznym. Szczegółowy opis w załączonych dokumentach.

Rekrutacja do projektu potrwa do 31.08.2022 r. Pierwsze szkolenie wyjazdowe zaplanowane już w październiku 2022! Zachęcamy serdecznie do udziału w projekcie. Liczba miejsc ograniczona. UWAGA - udział w projekcie i wszystkie działania dla uczestników są bezpłatne. Więcej informacji pod nr telefonu 516988173.

Informacja o projekcie na czerwonym tle, na dole animacja łąki

Załączniki:

Zapraszamy na facebooka: KGW Swojaki.

Źródło: Monika Przybyło - Koordynator projektu „Bo jak nie my, to kto? Siła dialogu obywatelskiego i współpracy w rozwoju społeczności wiejskich”, sekretarz Koła Gospodyń i Gospodarzy Wiejskich "SWOJAKI" w Woli Dębińskiej