dzisiaj jest: 27 września 2022 r.   ::    imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Ruszyła IV edycja konkursu „Turystyczne Skarby Małopolski”!

rozmiar tekstu w artykule:

grafika przedstawiająca konkurs turystyczne skarby malopolskiKonkurs organizuje Samorząd Województwa Małopolskiego we współpracy z Małopolską Organizacją Turystyczną. Jego ideą jest nagrodzenie najbardziej atrakcyjnych, nowatorskich i przyjaznych turyście miejsc i ofert turystycznych.

 

Konkurs składa się z trzech etapów. W pierwszym z nich od 10 do 31 sierpnia możliwe jest zgłaszanie kandydatur. Może zrobić to praktycznie każdy: przedstawiciele jednostek samorządu terytorialnego, samorządów gospodarczych, lokalnych organizacji turystycznych, lokalnych grup działania, organizacji pozarządowych, prywatnych przedsiębiorców, innych podmiotów działających w sektorze turystycznym oraz osoby fizyczne. W drugim etapie konkursu to internauci w głosowaniu on-line zadecydują kto zasługuje na nagrodę i wyróżnienie w 6 kategoriach. Głosowanie potrwa od 8 do 27 września, do 5 października kandydatury oceni dodatkowo Kapituła Konkursu, ostatecznie laureatów poznamy najpóźniej 30 października. Aby zgłosić kandydata wystarczy wypełnić elektroniczny formularz zgłoszeniowy na stronie https://konkurs.visitmalopolska.pl/ W ciągu trzech dni należy dostarczyć zgodę gospodarza lub właściciela zgłaszanego podmiotu.

Konkurs Turystyczne Skarby Małopolski to doskonała okazja, aby pokazać ile ciekawych, nietuzinkowych miejsc i inicjatyw zlokalizowanych jest w Małopolsce. Dzięki temu projektowi wyłanianie i nagradzane są najbardziej atrakcyjne, nowatorskie i przyjazne dla turystów goszczących w Małopolsce przedsięwzięcia, dzięki którym Województwo Małopolskie jest najchętniej odwiedzanym polskim regionem.

Laureat kategorii Miejsce z klimatem – jedna z małopolskich gmin, otrzyma nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 zł, którą będzie mogła przeznaczyć na rozwój swojego potencjału turystycznego. Wszyscy laureaci otrzymają pamiątkowe statuetki i staną się bohaterami dedykowanej kampanii promocyjnej realizowanej przez współorganizatora Konkursu – Małopolską Organizację Turystyczną.

grafika przedstawiająca konkurs turystyczne skarby małopolski

Regulamin konkursu, oraz wszelkie szczegóły organizacyjne są dostępne na stronie https://konkurs.visitmalopolska.pl/. Warto zajrzeć także na stronę https://visitmalopolska.pl/pl_PL/turystyczne-skarby-malopolski aby poznać laureatów i wyróżnionych poprzednich edycji i zaczerpnąć inspiracji do kolejnych podróży po Małopolsce.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się