dzisiaj jest: 26 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Maria, Marcelina, Marzena

Gala Mistrzów Sportu Gminy Żabno 2022

Starosta i Zbigniew Lustofin z wyróżnieniem - miniatura2 sierpnia br. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Sportu. Wydarzenie to było okazją do wyróżnienia szczególnie zasłużonych osób w dziedzinie sportu. Powiat tarnowski reprezentował starosta Roman Łucarz.

Z rąk wicewojewody Ryszarda Pagacza 4 osoby odebrały Złoty Medal za Długoletnią Służbę - odznaczenie nadane przez prezydenta Andrzeja Dudę przyznawane za wzorowe wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.

Ryszard Pagacz przemawia

Ryszard Pagacz wręcza odznaczenia zasłużonym

Ponadto wręczone zostały 2 odznaczenia dla "Zasłużonego dla Gminy Żabno"- które otrzymali Marian Fido i Zbigniew Lustofin, nagrody Burmistrza dla 9 sportowców za osiągniecia sportowe, oraz dla 2 nauczycieli zasłużonych dla sportu, a także wyróżnienia sportowe za rok 2021 dla: Piłkarza Roku, Trenera Roku, Drużyny Roku i Sportowca Roku.

Marian Fido z odznaczeniem

Zbigniew Lustofin z odznaczeniem

Młodzi sportowcy z wyróżnieniami

Starosta tarnowski Roman Łucarz wręczył dyplom okolicznościowy oraz "Grosz Ziemski Tarnowski" Zbigniewowi Lustofinowi z gratulacjami i podziękowaniem za wieloletnią działalność społeczną i
samorządową na terenie Powiatu Tarnowskiego, jak również działalność sportową na rzecz Podokręgu Piłki Nożnej w Żabnie i szczególne zasługi w zakresie propagowania sportu wśród młodego pokolenia.

Starosta i Zbigniew Lustofin z wyróżnieniem

Całość uroczystości uświetniły swoimi występami: zespół cheerleaderek „VOLTAGE” z Bobrownik Wielkich oraz zespół folklorystyczny „BOBROWIANIE”.

Zespół Voltage podczas występu

Zdj. Paweł Topolski