dzisiaj jest: 27 września 2022 r.   ::    imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Gala Mistrzów Sportu Gminy Żabno 2022

rozmiar tekstu w artykule:
Starosta i Zbigniew Lustofin z wyróżnieniem - miniatura2 sierpnia br. w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury w Żabnie odbyła się uroczysta Gala Mistrzów Sportu. Wydarzenie to było okazją do wyróżnienia szczególnie zasłużonych osób w dziedzinie sportu. Powiat tarnowski reprezentował starosta Roman Łucarz.
 
 
Z rąk wicewojewody Ryszarda Pagacza 4 osoby odebrały Złoty Medal za Długoletnią Służbę - odznaczenie nadane przez prezydenta Andrzeja Dudę przyznawane za wzorowe wykonywanie obowiązków wynikających z pracy zawodowej.
 
Ryszard Pagacz przemawia
 
Ryszard Pagacz wręcza odznaczenia zasłużonym
 
Ponadto wręczone zostały 2 odznaczenia dla "Zasłużonego dla Gminy Żabno"- które otrzymali Marian Fido i Zbigniew Lustofin, nagrody Burmistrza dla 9 sportowców za osiągniecia sportowe, oraz dla 2 nauczycieli zasłużonych dla sportu, a także wyróżnienia sportowe za rok 2021 dla: Piłkarza Roku, Trenera Roku, Drużyny Roku i Sportowca Roku.
 
Marian Fido z odznaczeniem
 
Zbigniew Lustofin z odznaczeniem
 
Młodzi sportowcy z wyróżnieniami
 
Starosta tarnowski Roman Łucarz wręczył dyplom okolicznościowy oraz "Grosz Ziemski Tarnowski" Zbigniewowi Lustofinowi z gratulacjami i podziękowaniem za wieloletnią działalność społeczną i
samorządową na terenie Powiatu Tarnowskiego, jak również działalność sportową na rzecz Podokręgu Piłki Nożnej w Żabnie i szczególne zasługi w zakresie propagowania sportu wśród młodego pokolenia.
 
Starosta i Zbigniew Lustofin z wyróżnieniem
 
Całość uroczystości uświetniły swoimi występami: zespół cheerleaderek „VOLTAGE” z Bobrownik Wielkich oraz zespół folklorystyczny „BOBROWIANIE”.
 
Zespół Voltage podczas występu
 
Zdj. Paweł Topolski

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się