dzisiaj jest: 29 czerwca 2022 r.   ::    imieniny: Benita, Piotr, Paweł

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Są pieniądze na wymianę pieców węglowych w 2022 r.

rozmiar tekstu w artykule:

tarnow starostwo powiatowe copy copyPowiat Tarnowski rozpoczyna nabór wniosków o przyznanie dotacji celowych ze środków budżetu Powiatu, w formie refundacji kosztów, na realizację na terenie Powiatu Tarnowskiego działań z zakresu ochrony środowiska obejmujących trwałą zmianę systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym. Dowiedz się, jak skorzystać z tych środków.


Dla kogo dotacje?

Właścicieli domów jedno i wielorodzinnych, którzy chcą zlikwidować swój stary piec węglowy i zastąpić go piecem na biomasę lub paliwa gazowe, nowoczesnym piecem węglowym (co najmniej klasy 5, według normy PN-EN 303-5:2012) lub elektrycznym źródłem ciepła.

Jak dostać dotację?

Środki dla mieszkańców w ramach Programu likwidacji źródeł niskiej emisji i zastąpienie ich rozwiązaniami proekologicznymi na terenie Powiatu Tarnowskiego na lata 2019-2022, dostępne są wyłącznie za pośrednictwem Wydziału Ochrony Środowiska i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Urszulańska 19, 2 piętro, pokój nr 2.

Link do "Regulaminu określającego zasady i tryb udzielania przez Powiat Tarnowski dotacji celowych ze środków budżetu Powiatu, w formie refundacji kosztów, na realizację na terenie Powiatu Tarnowskiego działań z zakresu ochrony środowiska obejmujących trwałą zmianę systemu ogrzewania opartego na paliwie stałym" poniżej:
https://edziennik.malopolska.uw.gov.pl/legalact/2020/1411/

Formularz wniosku zawiera niniejszy link: - kliknij.

Termin składania wniosków

Wnioski na określonym w regulaminie formularzu należy składać w terminie od 20 czerwca 2022 r. do 30 czerwca 2022 r. Sprawdź, jakie to proste!

W ramach realizowanych projektów będzie możliwy:

  1. demontaż kotłów/pieców/palenisk na paliwo stałe,
  2. zakup i montażu nowego źródła ogrzewania.

O więcej szczegółów można pytać w Wydziale Ochrony Środowiska i Leśnictwa Starostwa Powiatowego w Tarnowie: tel. 146883340, - 41, ul. Urszulańska 19, pokój nr 2, email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się