dzisiaj jest: 29 czerwca 2022 r.   ::    imieniny: Benita, Piotr, Paweł

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Podczas Międzynarodowego Dnia Ziemi "Sprzątamy Dla Polski"

rozmiar tekstu w artykule:

Logo Stowarzyszenie dla Polski - czarny kontur w kształcie Polski i czerwony napis w środkuOrganizator corocznej akcji "Sprzątamy dla Polski" zaprasza do współpracy w swoim projekcie - pod patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego - który odbędzie się 22 kwietnia 2022 roku (piątek) na terenie całego kraju. Celem wydarzenia jest promowanie międzypokoleniowej odpowiedzialności obywatelskiej, w tym zwłaszcza w wymiarze odpowiedzialności i świadomości ekologicznej. Ponadto, w związku z sytuacją na Ukrainie, szczególnego znaczenia nabiera również wymiar integracyjny przedsięwzięcia, który może okazać się ważnym czynnikiem dla integracji ludności ukraińskiej z lokalnymi społecznościami.

Akcja polega na zorganizowanej zbiórce śmieci z terenów zielonych, co bezpośrednio oddziałuje na stan estetyczny lokalnych środowisk, zmniejsza ryzyko występowania pożarów i degradacji środowiska. Wydarzenie przybiera także charakter edukacyjny (z uwagi na udział przede wszystkim uczniów), co objawia się kampanią informacyjną prowadzoną w mediach społecznościowych, w tym na oficjalnej grupie wydarzenia na Facebooku.

Akcja objęta została honorowym patronatem Prezesa Rady Ministrów, Ministra Edukacji i Nauki, Pełnomocnika Rządu ds. Polityki Młodzieżowej, Pełnomocnika Rządu ds. Odnawialnych Źródeł Energii, Pełnomocnika Prezesa Rady Ministrów ds. Programu “Czyste Powietrze”, Fundacji Grupy PKP, PGW Wody Polskie, Generalnej Dyrekcji Lasów Państwowych, oraz Rady Dialogu z Młodym Pokoleniem.

Zachęcamy do zgłaszania się do udziału w akcji poprzez formularz zgłoszeniowy, dostępny do 20 kwietnia 2022 roku. Szczegóły dotyczące organizacji akcji, wraz z dokładną instrukcją jej przeprowadzenia, otrzymają Państwo w wiadomości odrębnej po zarejestrowaniu się do akcji przez formularz.

Plakat promocyjny "Sprzątamy dla Polski"

Źródło: Stowarzyszenie dla Polski

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się