dzisiaj jest: 27 maja 2022 r.   ::    imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Funkcjonowanie Domów Pomocy Społecznej tematem spotkania starostów

rozmiar tekstu w artykule:

starostowie pozują do zdjęcia miniaturaO sytuacji domów pomocy społecznej dyskutowano podczas spotkania starostów: Proszowickiego - Krystiana Hytrosia i Wicestarosty Tarnowskiego - Jacka Hudymy. Rozmowy dotyczyły przede wszystkim składanych projektów do "Polskiego Ładu", który zawiera szereg konkretnych i szczegółowych rozwiązań.

Ponieważ obu stronom spotkania leży na sercu dobro podopiecznych domów pomocy społecznej, oraz placówek opiekuńczo - wychowawczych, a jednocześnie standard i warunki pracy w tych placówkach, uczestnicy spotkania umówili się na wspólne działania. Jak zgodnie podkreślali, projekty te, w konsekwencji bezpośrednio przełożą się na zwiększenie jakości życia mieszkańców domów pomocy społecznej.

starostowie podczas rozmowy

Spotkanie było również okazją do osobistego zaproszenia starosty proszowickiego na uroczystości obchodów 148. rocznicy urodzin Wincentego Witosa, które odbędą się 22 stycznia w Wierzchosławicach. - Tylko dobra współpraca, owocne spotkania, pozwolą dobrze realizować ważne dla mieszkańców zadania - podkreślili na koniec spotkania starostowie.

starostowie pozują do zdjęcia

 

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się