dzisiaj jest: 27 maja 2022 r.   ::    imieniny: Juliusz, Magdalena, Jan

Koncert kolęd

Grafika informacyjna - logo kolędyGminne Centrum Kultury w Żabnie oraz Burmistrz Żabna i Parafia pw. św. Apostołów Piotra i Pawła w Otfinowie zapraszają na koncert „Kolędy na trzech tenorów”. Patronatem honorowym wydarzenia jest Starosta Tarnowski Roman Łucarz i Burmistrz Żabna Marta Herduś.

W koncercie wystąpią tenorzy: Alexander Martinez, Łukasz Gaj i Jakub Oczkowski oraz Mieczysław Smyda – skrzypce, Maciej Nieć – fortepian, Łukasz Lech – narracja, scenariusz i reżyseria.

Koncert odbędzie się 23 stycznia 2022 r. o godz. 17:00 w kościele w Otfinowie. Wstęp na koncert jest wolny. Patronat medialny nad koncertem sprawują: Nowa Gazeta Żabnieńska, radio RDN Małopolska, portal koncertowy Tarnów i okolice, oraz e-kurier dąbrowski.

W związku z sytuacją epidemiczną Gminne Centrum Kultury w Żabnie informuje, że na koncert obowiązywać będą bezpłatne wejściówki, które można odbierać od poniedziałku - 17 stycznia - w Gminnym Centrum Kultury w Żabnie.

Trzech Tenorów koncert kolęd - na plakacie sylwetki artystów