dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Adolf, Leon, Tymon

"Rozwój Przedsiębiorstw w Gminach Miejsko-Wiejskich”

Grafika informacyjna konferencji - miniaturaDnia 26.01.2023 r. o godz. 11:00 w Zalasowej odbędzie się konferencja pod patronatem Ministra ds. Samorządu Terytorialnego - Włodzimierza Tomaszewskiego.  Współorganizatorami tego wydarzenia są m. in.: Burmistrz Ryglic, Starosta Tarnowski, Krakowski Park Technologiczny, Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Fundacja Platforma Przemysłu Przyszłości, Bank Gospodarstwa Krajowego, oraz Małopolska Organizacja Turystyczna.

Spotkanie odbędzie się w Pałacu pod Dębami, przy ul. św. Walentego 1 w Zalasowej.

Szczegółowy program konferencji pt. „Rozwój Przedsiębiorstw w Gminach Miejsko-Wiejskich”znajduje się ponizej:

• 11.00 - otwarcie spotkania.
  • 11.05 - wystąpienie Burmistrza Ryglic Pawła Augustyna.
  • 11.25 - wystąpienie Wicemarszałka Województwa Małopolskiego Józefa Gawrona.
  • 11.40 - wystąpienie zaproszonych gości.
  • 11.50 - „Małopolska - lider europejskiego rozwoju. Budowa wizerunku regionu atrakcyjnego dla inwestorów" Grzegorz Biedroń, prezes zarządu Małopolskiej Organizacji Turystycznej.
  • 12.10 - „Nowe Fundusze Europejskie dla firm - badaj, inwestuj, rozwijaj" – Joanna Chełchowska ekspert PARP.
  • 12.30 - „Bank Gospodarstwa Krajowego – Partner, który wspiera przedsiębiorczość” – Michał Lorek, ekspert BGK.
  • 12.50 - „Polska Strefa Inwestycji jako narzędzie wspierania rozwoju gospodarczego regionu” – Łukasz Blachakoordynator projektów w Krakowskim Parku Technologicznym.
  • 13.10 - „Regionalne Rady Przemysłu Przyszłości. Ekosystem tworzenia zrównoważonej transformacji cyfrowej w Polsce” – Seweryn Partyński, ekspert FPPP.
  • 13.30 - podsumowanie projektu Standardy Obsługi Inwestora w Gminie Ryglice.
  • 13.40 - sesja podsumowująca – dyskusja ekspertów.
  • 14.40 - networking, lunch.
  • 15.30 - zakończenie spotkania.

Plakat z informacjami i programem konferencji

Źródło: Urząd Gminy w Ryglicach