dzisiaj jest: 29 czerwca 2022 r.   ::    imieniny: Benita, Piotr, Paweł

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

O edukacji w Zakliczynie

rozmiar tekstu w artykule:
 W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie, pod patronatem Związku Powiatów Polskich, odbyło się piąte spotkanie Grupy Wymiany Doświadczeń – zarządzanie oświatą w samorządach powiatowych. Uczestniczyli w nim przedstawiciele powiatów: nowosądeckiego, gorlickiego, ropczyckiego, dębickiego, jasielskiego i tarnowskiego.

Spotkanie odbyło się w ramach projektu „Budowanie potencjału instytucjonalnego samorządów dla lepszego dostarczania usług publicznych". Głównym tematem była analiza porównawcza badań ankietowych na temat kształcenia zawodowego w powiatach uczestniczących w Grupie Wymiany Doświadczeń, którą przedstawił Ryszard Mysior, główny specjalista w Wydziale Edukacji Starostwa Powiatowego w Tarnowie.

 

W trakcie spotkania starosta tarnowski Mieczysław Kras zaprezentował powiat tarnowski, a dr hab. Edmund Juśko, naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Tarnowie sieć szkół oraz organizację edukacji w powiecie tarnowskim. Barbara Dagmara Niziołek, dyrektor Samorządowego Centrum Edukacji w Tarnowie przedstawiła system funkcjonowania doradztwa metodycznego i doskonalenia nauczycieli w naszym powiecie. Natomiast Jerzy Soska zaprezentował ZSP w Zakliczynie.

 


Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się