dzisiaj jest: 29 marca 2024 r.   ::    imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Najlepszy produkt po raz piąty

Starostwo Powiatowe w Tarnowie po raz piąty organizuje konkurs „Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej”. Do udziału w nim stają producenci żywności z całego naszego regionu, którzy chcą pochwalić się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami. O tym, że mają wielkie możliwości świadczy fakt, że nasza żywność znajduje uznanie nie tylko na stołach w Polsce, ale również daleko poza jej granicami. Zgłoszenia są przyjmowane do 1 sierpnia.
W konkursie wyłoniona zostanie również najlepsza oferta turystyczna powiatu tarnowskiego, który słynie z pięknych, wartych odwiedzenia i zobaczenia miejsc. Organizując konkurs chcemy promować produkty lokalne, kultywować tradycje ich wytwarzania. Zamierzeniem organizatorów jest również zwiększenie zainteresowania powiatem tarnowskim -  chodzi tutaj przede wszystkim o rozwój turystyki.

Zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej. Poniżej znajdą Państwo regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia, którą należy wypełnić i odesłać do Starostwa Powiatowego w Tarnowie najpóźniej do 1 sierpnia 2008 r. Zdobywca I miejsca w danej kategorii otrzyma dla zgłoszonego produktu tytuł „Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej” z prawem jego używania w celach reklamowych oraz nagrodę pieniężną. Promocja, jak również udział w konkursie, są bezpłatne. Starostwo Powiatowe w Tarnowie jako organizator będzie promował i wspierał laureatów konkursu.
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas dożynek powiatu tarnowskiego, które odbędą się 31 sierpnia 2008 r. w Zbylitowskiej Górze.

Udział w konkursie to znakomita promocja i reklama wyrobów Państwa firmy.
Szczegółowych informacji udziela Biuro Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowie,
tel. 014 63-16-378, fax. 014 63-16-329

Pobierz REGULAMIN KONKURSU "NAJLEPSZY PRODUKT ZIEMI TARNOWSKIEJ"

Pobierz kartę zgłoszenia w kategorii PRODUKT ŻYWNOŚCIOWY-PRODUKT REGIONALNY