dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

XVI sesja Rady Powiatu Tarnowskiego - 12 czerwca 2008 r.

Na 12 czerwca 2008 r. zwołana została kolejna, 16 już w tej kadencji sesja Rady Powiatu Tarnowskiego. Radni zapoznają się m.in. z tym, jak postępowała likwidacja Zespołu Opieki Zdrowotnej w Tuchowie, przyjmą sprawozdanie finansowe z działalności tuchowskiego ZOZ-u. Bilans jakości wody przeznaczonej do spożycia przez mieszkańców powiatu tarnowskiego przedstawi Roman Bartuś, Powiatowy Inspektor Sanitarny w Tarnowie.
16 sesja Rady Powiatu Tarnowskiego rozpocznie się o godz. 10.30 w sali narad na parterze Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38. Szczegółowy program sesji można znaleźć TUTAJ. W sesji może uczestniczyć każdy z mieszkańców.

Przed sesją tradycyjnie odbędą się posiedzenia poszczególnych komisji Rady Powiatu Tarnowskiego. Są one również otwarte dla mieszkańców:
Komisja ds. Oświaty, Kultury, Sportu i Turystyki -  3 czerwca 2008, godz. 13.00
Komisja ds. Zdrowia, Opieki Społecznej i Porządku Publicznego - 5 czerwca 2008, godz. 13.00
Komisja Rozwoju Powiatu, Rolnictwa i Ochrony Środowiska – 6 czerwca 2008, godz. 13.00
Komisja Rewizyjna – 9 czerwca 2008, godz. 13.00
Komisja ds. Planowania i Budżetu – 10 czerwca, godz. 13.00