dzisiaj jest: 29 czerwca 2022 r.   ::    imieniny: Benita, Piotr, Paweł

Sponsorzy w pogotowiu

Sprzęt komputerowy oraz oprogramowanie trafiło do Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie dzięki pomocy sponsorów. Szefostwo instytucji liczy, że to nie ostatni ofiarodawcy i szuka osób, które mogą pomóc instytucji w przyszłości. 14 lutego 2008 r. stanowisko dyrektora Powiatowej Stacji Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie objął Jacek Stefański. Nowy szef instytucji za cel postanowił sobie znalezienie osób i instytucji, które pomogą firmie. Efekty pojawiły się kilka tygodni później. Na apel odpowiedział Jarosław Łukowicz, prezes zarządu Zaocznej Policealnej Szkoły Informatyki COSINUS z siedzibą w Łodzi. Szkoła COSINUS, której oddział znajduje się również w Tarnowie, przekazała pogotowiu sprzęt komputerowy wartości 2500 zł oraz licencjonowane oprogramowanie biurowe wraz z pakietem antywirusowym. W imieniu zarządu Szkoły sprzęt przekazała jej pełnomocnik Ewa Jaszczak.
Dyrektor PSPR Jacek Stefański serdecznie dziękuje ofiarodawcom i jednocześnie wierzy, że znajdą się kolejni sponsorzy, którzy wspomagać będzie tarnowskie pogotowie.