dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Nagroda na Expo-Bud

Kilkadziesiąt firm zaprezentowało swoją ofertę na odbywających się w Tarnowie od 11 do 13 kwietnia Targach Budownictwa, Materiałów Budowlanych i Wyposażenia Wnętrz „Expo – Bud”. Imprezę zorganizowała już po raz czternasty Izba Przemysłowo – Handlowa w Tarnowie a starosta tarnowski przyznał swoją nagrodę firmie Certech z Niedomic. Na zakończenie pierwszego dnia targów Przedsiębiorstwo Techniczno-Handlowe CERTECH otrzymało nagrodę starosty tarnowskiego za innowacyjne rozwiązania, wykorzystanie naturalnych surowców w budownictwie oraz indywidualne podejście do klienta.
Nagrodę Marszałka Województwa Małopolskiego zdobyła firma EXLAB. Marek Nawara wyróżnił także Zespól Szkół Budowlanych w Tarnowie, który – jak zawsze – prezentował swojej stoisko na targach.
Prezydent Tarnowa Ryszard Ścigała wręczył swoją nagrodę firmie „PROBUD” za kreowania nowoczesnych architektonicznych wizji, profesjonalną aktywność we wszystkich branżach budowlanych oraz interesującą prezentację dorobku spółki podczas targów.
Przyznano także nagrody za najlepsze ekspozycje targowe. Złoty Medal Targów EXPO BUD 2008 przypadł firmie NOVUM, srebrny medal Leier Polska S.A., natomiast brązowy firmie Bruk Bet.