dzisiaj jest: 28 listopada 2022 r.   ::    imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

ikona facebookikona youtubeikona login

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Opłatkowe spotkanie...

 Wspólne kolędowanie, łamanie opłatkiem i oczywiście życzenia były głównymi elementami świątecznego spotkania, które odbyło się w czwartek po południu w tarnowskiej delegaturze Urzędu Wojewódzkiego. Wojewoda małopolski, starosta tarnowski oraz prezydent Tarnowa zaprosili przedstawicieli samorządów z naszego regionu, szefów wielu instytucji i stowarzyszeń oraz przedstawicieli mieszkańców.

Doroczne, opłatkowe spotkanie było okazją do podsumowań, ale także do spojrzenia w przyszłość. Starosta Mieczysław Kras składając świąteczne życzenia podkreślał, że „liczy na dobre rady, które mogą przysłużyć się temu, aby naszym mieszkańcom żyło się lepiej a dzięki temu nasza „mała Ojczyzna” rozwijała się i rosła w siłę”. - Miejmy optymizm, chęć działania, wiarę w swoje możliwości i umiejętność odważnego patrzenia w przyszłość. My wszyscy jesteśmy przecież twórcami powiatu tarnowskiego, Tarnowa, Małopolski i Polski – mówił do gości włodarz powiatu tarnowskiego.
Tegoroczne, świąteczne spotkanie, które stało się już tradycją w naszym regionie, uświetnił występ chóru i orkiestry św. Wincentego a Paulo z parafii Księży Misjonarzy w Tarnowie, pod batutą ks. Mirosława Pasternaka.

ZOBACZ ZDJĘCIA

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt