dzisiaj jest: 28 listopada 2022 r.   ::    imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

ikona facebookikona youtubeikona login

Radiowa kolęda

Starosta tarnowski zaśpiewa kolędę w radiu RDN Małopolska. Włodarz powiatu znalazł się wśród VIP-ów, którzy wykonają na antenie „Dzisiaj w Betlejem” w aranżacji tarnowskiego zespołu Ziyo. Kolędę będzie można usłyszeć w tygodniu poprzedzającym Boże Narodzenie. Oprócz starosty Mieczysława Krasa, słuchacze RDN Małopolska usłyszą m.in.: ministra skarbu Aleksandra Grada, wicemarszałka województwa Romana Ciepielę, prezydenta Tarnowa Ryszarda Ścigałę i gwiazdę tarnowskiego żużla Janusza Kołodzieja. Wśród kolędników znalazła się także Krystyna Szymańska, dyrektor Centrum Paderewskiego.
Starosta tarnowski w radiowym studiu

- Bardzo lubię śpiewać kolędy, wspólnie z rodziną zawsze spotykamy się po wigilii i długo kolędujemy. Świąteczny czas to piękny okres a kolędy na pewno go ubogacają – podkreśla starosta M. Kras. Premierę radiową nietypowej kolędy zaplanowano na tydzień przed Świętami. Słuchacze będą mogli również wziąć udział w konkursach, w których zadaniem będzie rozpoznanie, kto śpiewa poszczególne zwrotki.