dzisiaj jest: 3 grudnia 2022 r.   ::    imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

ikona facebookikona youtubeikona login

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Wyróżnienie dla powiatu

 Starosta tarnowski Mieczysław Kras odebrał nagrodę przyznaną powiatowi tarnowskiemu w konkursie „Samorząd na szóstkę”. W czasie gali odbywającej się na Ogólnopolskim Forum Edukacyjnym zorganizowanym w Szkole Menedżerskiej w Warszawie, włodarz powiatu otrzymał pamiątkowy dyplom oraz nagrody.

Konkurs zorganizowany przez wydawcę informatora „Edukacja w Polsce” oraz portal www.EdukacjawPolsce.pl, miał na celu wyłonienie samorządów najlepiej współpracujących z podległymi im placówkami oświatowymi. Do konkursu przystąpiło 71 samorządów z całej Polski. Komisja oceniała działania powiatu w zakresie dostępu do internetu, umiejętność pozyskiwania funduszy na ten cel, zasady dofinansowywania szkół i placówek przez samorząd w zakresie nowoczesnych urządzeń i oprogramowań. Zwracano także uwagę sposoby promocji szkół i placówek powiatowych oraz tworzenie i funkcjonowanie w nich stron internetowych.
Powiat tarnowski znalazł się wśród zwycięzców konkursu jako jedyny samorząd w Małopolsce. W Warszawie starosta Mieczysław Kras odebrał także nagrodę, jaką jest 2-osobowa wycieczka do Bułgarii. Prawdopodobnie pojadą na nią dyrektorzy szkół powiatu tarnowskiego.

 


 

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt