dzisiaj jest: 28 listopada 2022 r.   ::    imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

ikona facebookikona youtubeikona login

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Świętują nauczyciele...

60 procent to nauczyciele mianowani, 35 procent dyplomowani, prawie wszyscy mają wyższe wykształcenie, blisko połowa ukończyła dodatkowo studia podyplomowe – tak wygląda kadra dydaktyczna w szkołach prowadzonych przez samorząd powiatowy. Nauczyciele świętować będą w piątek 12 października – powiatowy Dzień Edukacji Narodowej odbędzie się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Ryglicach.

Podczas uroczystości w szkole im. Czesława Majorka, starosta tarnowski wręczy nagrody zasłużonym i wyróżniającym się nauczycielom. Młodzież z ZSP dla nich oraz zaproszonych gości przygotowała część artystyczną. Uroczystości rozpoczną się o godz. 13.00.
Z okazji święta nauczycieli starosta tarnowski skierował do pedagogów list, w którym składa im życzenia oraz zapewnia o wsparciu we wszelkich działaniach prowadzonych na rzecz uczniów. „Niech nie braknie ducha służby, uczciwości, prawdy, troski o dobro wspólne, jakim jest  powierzona Wam młodzież, a szkoła  będzie harmonią działań zarówno nauczycieli, jak i uczniów, rodziców, instytucji wychowujących i wspierających oświatę. Wam i Waszym rodzinom życzę zdrowia, sukcesów w pracy zawodowej oraz zadowolenia w życiu osobistym” – napisał starosta Mieczysław Kras.
Tutaj można przeczytać cały list starosty tarnowskiego skierowany do nauczycieli z okazji ich święta

 

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt