dzisiaj jest: 28 listopada 2022 r.   ::    imieniny: Jakub, Lesław, Zdzisław

ikona facebookikona youtubeikona login

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Piknik rodzinny w Zbylitowskiej Górze

Boisko do siatkówki oraz round penn-okrągła ujeżdżalnia dla koni – to nowe obiekty, którymi może się pochwalić Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Zbylitowskiej Górze koło Tarnowa. Oddanie obiektów nastąpi w sobotę 22 września. Uroczystość połączona została z piknikiem rodzinnym, na który organizatorzy przygotowali wiele atrakcji. Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Stowarzyszenie Prometeusz zapraszają na gry, zabawy, otwarcie galerii plastycznej oraz mecze siatkówki. Piknik rozpocznie się o godz. 10.00 w parku przy ośrodku turniejem siatkarskim o puchar starosty tarnowskiego. Wystąpią w nim drużyny 3-osobowe. W trakcie rozgrywek odbywać się będą gry i zabawy dla dzieci, przejażdżki bryczką i końmi, uczestnicy spotkania będą mogli wziąć udział w plenerze plastycznym „Kolorami jesień się zaczyna” i wspólnym, rodzinnym śpiewaniu.
O 13.00 podsumowany zostanie projekt „Boso i w ostrogach” i nastąpi przekazanie nowych obiektów do użytku. Poszerzą one bazę rehabilitacyjna placówki. Inwestycje zostały sfinansowane ze środków programu "Działaj Lokalnie V" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce i Centrum Animacji Społecznej HORYZONTY. Prace zostały w całości wykonane przez młodzież mieszkającą w Ośrodku, pracowników i wolontariuszy.

Program imprezy w SOSW w Zbylitowskiej Górze - 22 września (sobota) 2007 r.

10.00 - rozpoczęcie turnieju siatkówki plażowej o Puchar Starosty Powiatu Tarnowskiego (drużyny 3 osobowe).
- gry i zabawy ruchowe dla dzieci i rodziców,
- przejażdżki konne i bryczką,
- rodzinny plener malarski "Kolorami jesień się zaczyna",
- rodzinne śpiewanie KARAOKE

13.00 - Podsumowanie projektu "Boso i w ostrogach", oficjalne oddanie do użytku nowych obiektów. Wystapienie przedstawicieli Centrum Animacji Społecznej "HORYZONTY"

13.15 - otwarcie Galerii Prac Plastycznych i szkła artystycznego.

Od godziny 12.00 czynny będzie grill-bar i kawiarnia. W menu: kiełbasa, udka i karkówka z grilla, sałatka jesienna, ciasta domowe, kawa, herbata, napoje, soki.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt