dzisiaj jest: 18 maja 2022 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Drogi już po remoncie

rozmiar tekstu w artykule:

Wyremontowana droga w ZalasowejZakończyły się remonty dróg w powiecie tarnowskim finansowane ze środków na usuwanie szkód powodziowych przyznanych starostwu przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji. Kolejne prace na drogach rozpoczną się już wkrótce.

Drogowcy zmodernizowali ponad 4,5 kilometra dróg. Są to odcinki Zalasowa-Joniny (400 metrów), Kowalowa-Lubcza (400 metrów), droga żwirowa Jodłowa-Czermna (700 metrów), Zakliczyn-Stróże (850 metrów), Lubinka – Tuchów (400 metrów), Tarnów-Koszyce (300 metrów), Janowice-Szczepanowice (900 metrów), Burzyn-Jodłówka Tuchowa (400 metrów).

Jak mówi Adam Szpak z Zarządu Powiatu Tarnowskiego wymienione wyżej odcinki dróg zyskały nową nawierzchnię. Drogowcy przy okazji udrożnili także rowy melioracyjne biegnące obok drogi. – Wszystkie prace pochłonęły w sumie 1 mln 22 tysiące złotych. Asfaltowe nakładki położono na 4,5 kilometrach dróg zniszczonych w ub.r. i w latach poprzednich – dodaje A. Szpak. 

Wyremontowana droga z Zalasowej do Jonin

Wkrótce rozpoczną się kolejne prace na drogach zniszczonych przez powódź. Będzie to 380 metrów nakładki asfaltowej na drodze w Olszynach w gminie Rzepiennik Strzyżewski, na odcinku Lubcza-Słotowa 250 metrów, natomiast w Gwoźdźcu koło Zakliczyna 380 metrów. Prace będą kosztować ponad 200 tys. zł.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się