dzisiaj jest: 18 maja 2022 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej

rozmiar tekstu w artykule:

Starostwo Powiatowe w Tarnowie po raz piąty organizuje konkurs „Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej”. Do udziału w nim stają producenci żywności z całego naszego regionu, którzy chcą pochwalić się swoimi nieprzeciętnymi umiejętnościami. O tym, że mają wielkie możliwości świadczy fakt, że nasza żywność znajduje uznanie nie tylko na stołach w Polsce, ale również daleko poza jej granicami. Zgłoszenia są przyjmowane do 1 sierpnia. 

W konkursie wyłoniona zostanie również najlepsza oferta turystyczna powiatu tarnowskiego, który słynie z pięknych, wartych odwiedzenia i zobaczenia miejsc. Organizując konkurs chcemy promować produkty lokalne, kultywować tradycje ich wytwarzania. Zamierzeniem organizatorów jest również zwiększenie zainteresowania powiatem tarnowskim -  chodzi tutaj przede wszystkim o rozwój turystyki.

Zapraszamy Państwa do udziału w tegorocznej edycji konkursu na Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej.  Poniżej znajdą Państwo regulamin konkursu wraz z kartą zgłoszenia, którą należy wypełnić i odesłać do Starostwa Powiatowego w Tarnowie najpóźniej do 1 sierpnia 2008 r. Zdobywca I miejsca w danej kategorii otrzyma dla zgłoszonego produktu tytuł „Najlepszy Produkt Ziemi Tarnowskiej” z prawem jego używania w celach reklamowych oraz nagrodę pieniężną. Promocja, jak również udział w konkursie, są bezpłatne. Starostwo Powiatowe w Tarnowie jako organizator będzie promował i wspierał laureatów konkursu. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi podczas dożynek powiatu tarnowskiego, które odbędą się 31 sierpnia 2008 r. w Zbylitowskiej Górze.

Udział w konkursie to znakomita promocja i reklama wyrobów Państwa firmy.
Szczegółowych informacji udziela Biuro Kultury i Promocji Starostwa Powiatowego w Tarnowie,
tel. 014 63-16-328, 014 63-16-329
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Pobierz REGULAMIN KONKURSU "NAJLEPSZY PRODUKT ZIEMI TARNOWSKIEJ"

Pobierz kartę zgłoszenia w kategorii PRODUKT ŻYWNOŚCIOWY-PRODUKT REGIONALNY

Pobierz kartę zgłoszenia w kategorii PRODUKT TURYSTYCZNY-AGROTURYSTYKA

Pobierz kartę zgłoszenia w kategorii PRODUKT TURYSTYCZNY-HOTELE, ZAJAZDY, SCHRONISKA

Pobierz kartę zgłoszenia w kategorii PRODUKT ŻYWNOŚCIOWY-DANIE REGIONALNE

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się