dzisiaj jest: 18 maja 2022 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Zjazd Pogórzański czas zacząć

rozmiar tekstu w artykule:

Turystyczny Zjazd Pogórzański to spotkanie dla wszystkich lubiących przebywać w gronie ludzi kochających wędrówki, chcących wspólnie pośpiewać, poczuć klimat spotkania z tymi, którzy mają podobne zainteresowanie. Zapraszamy wszystkich bez względu na wiek, upodobania turystyczne, doświadczenie górskie. Bogaty program imprezy umożliwia swobodny wybór wycieczki i imprezy organizowanej w ramach Zjazdu, który już od 23 czerwca...

I Turystyczny Zjazd Pogórzański to zupełnie nowa, największa jak do tej pory, pełna zwariowanych pomysłów inicjatywa Terenowego Koła PTTK w Tuchowie. To spotkanie dla wszystkich lubiących przebywać w gronie ludzi kochających wędrówki, chcących wspólnie pośpiewać, poczuć klimat spotkania z tymi którzy mają podobne zainteresowania. Jest to miejsce zwariowanych pomysłów oraz wspólnej zabawy.
Organizatorzy zapraszają wszystkich bez względu na wiek, upodobania turystyczne, doświadczenie górskie. Bogaty program imprezy umożliwia swobodny wybór wycieczki i imprezy organizowanej w ramach Zjazdu.Terenowe Koło PTTK w Tuchowie ma zaszczyt zaprosić na „Złaz Gwiaździsty na Słonej Górze”, który odbędzie się 23 czerwca br. Grupy złożone z uczestników w każdym wieku lubiących piesze wycieczki i dobrą zabawę docierają pieszo na Słoną Górę w Piotrkowicach do gospodarstwa agroturystycznego państwa Sutkowskich na godz. 16:00.

Więcej informacji: www.zjazdpogorzanski.tuchow.pl

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się