dzisiaj jest: 18 maja 2022 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Powiat gorlicki z pucharem starosty

rozmiar tekstu w artykule:

Najlepsze zespoły turniejuReprezentacja powiatu gorlickiego zwyciężyła w I Międzynarodowym Turnieju w Piłce Siatkowej o puchar Starosty Tarnowskiego. W finałowym spotkaniu drużyna z Bobowej pokonała ekipę powiatu tarnowskiego. W zawodach rywalizowały również ekipy zagraniczne – Włosi i Węgrzy.

Hala sportowa Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach była areną rozgrywek o puchar starosty tarnowskiego. Drużyny przystąpiły do rywalizacji zmobilizowane i pełne wiary w zwycięstwo. Już eliminacje przyniosły wiele emocji, w których licznie uczestniczyła publiczność. Finałowe spotkania były bardzo zacięte i stały na wysokim poziomie. Ostatecznie najlepsza okazała się drużyna powiatu gorlickiego, na drugim miejscu uplasowała się reprezentacja powiatu tarnowskiego. Trzecie miejsce na podium przypadło Węgrom z Szolnoka, którzy zwyciężyli w spotkaniu o brązowy medal z reprezentacją włoskiej prowincji Astii. Uczestnicy turnieju odebrali nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Tarnowie, zwycięzcy otrzymali efektowne puchary.

Puchary wręczał starosta Mieczysław Kras


W przyszłym roku – podczas II Międzynarodowego Turnieju w Piłce Siatkowej o puchar Starosty Tarnowskiego – prawdopodobnie wystąpią także zespoły kobiece. Organizatorzy zamierzają zaprosić również do wzięcia udziału w rozgrywkach pozostałe regiony współpracujące z powiatem tarnowskim, które nie mogły wystąpić w tegorocznym turnieju.

Uczestnicy zawodów z pamiątkowymi pucharami

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się