dzisiaj jest: 18 maja 2022 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

O puchar starosty

rozmiar tekstu w artykule:
Drużyny z Włoch i Węgier oraz oczywiście Polski zagrają w I Międzynarodowym Turnieju w Piłce Siatkowej o puchar Starosty Tarnowskiego. W hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach będą rywalizować o nagrodę ufundowaną przez włodarza powiatu. Do udziału w rozgrywkach zgłosiło się pięć drużyn. Na imprezę przyjadą specjalnie zawodnicy z włoskiej prowincji Asti oraz Szolnoka na Węgrzech. Oba regiony są partnerami powiatu tarnowskiego. Oprócz zagranicznych drużyn o nagrodę ufundowaną przez starostę Mieczysława Krasa rywalizować będzie młodzież z powiatu brzeskiego, dąbrowskiego i tarnowskiego.

Turniej rozegrany zostanie w środę 13 czerwca w hali sportowej Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach. Finał zaplanowano około godziny 14.00. Później nastąpi rozdanie nagród najlepszym zawodnikom i drużynom uczestniczącym w turnieju.

Oprócz uczestnictwa w zawodach sportowych, młodzi Włosi i Węgrzy zwiedzali nasz region. Obejrzeli m.in. najpiękniejsze zakątki powiatu tarnowskiego, byli też w Krynicy.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się