dzisiaj jest: 18 maja 2022 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Ankieta dla organizacji pozarządowych

rozmiar tekstu w artykule:
Instytut Studiów Strategicznych zaprasza organizacje pozarządowe z Małopolski do wzięcia udziału w badaniu, które pomoże w stworzeniu informatora o tym, kto pomaga osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym. Jest to jednocześnie szansa do promocji dla organizacji pozarządowych działających w powiecie tarnowskim i województwie Małopolskim.

Poniższa ankieta adresowana jest do małopolskich organizacji pozarządowych, które działają w obszarze wspierania osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społecznym. Badanie prowadzane jest przez Fundację Instytut Studiów Strategicznych w Krakowie, realizującą zadania Regionalnego Ośrodka Wspierania Organizacji Pozarządowych w Małopolsce (www.iss.krakow.pl/ngo). Obecnie w ramach projektu "Przeciw wykluczeniu – organizacje pozarządowe liderem zmiany", przygotowywany jest informator o organizacjach działających na terenie województwa małopolskiego, wspomagających pomocą osoby zagrożone wykluczeniem społecznym. Pragniemy, aby katalog ułatwił osobom poszukującym pomocy zidentyfikowanie ofert poszczególnych instytucji zlokalizowanych na terytorium małopolskich powiatów. Informator będzie dystrybuowany bezpłatnie m.in. do urzędów gmin, powiatów i gminnych ośrodków pomocy społecznej. Dla każdej z zamieszczonych w katalogu organizacji  to szansa na bezpłatną promocję własnej działalności.

Ankieta podzielona jest na dwie części. W części pierwszej znajdują się przede wszystkim informacje dotyczące danych adresowych organizacji, statusu prawnego i świadczonych przez nią form pomocy. Pytania zamieszczone w drugiej części ankiety, pozwolą nam na przygotowanie w przyszłości oferty wsparcia w największym stopniu odpowiadającej Państwa oczekiwaniom.

Warunkiem opublikowania danych w informatorze – „Przeglądzie organizacji wspierających osoby zagrożone wykluczeniem społecznym” jest wypełnienie i przesłanie wypełnionej ankiety na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ew. na numer faxu (012) 421-83-40.
Wypełnione formularze mogą Państwo również przesłać pocztą najpóźniej do 30 czerwca 2007 na adres: Fundacja Instytut Studiów Strategicznych, ul. Mikołajska 4 I p., 31-027 Kraków z dopiskiem ANKIETA.

W razie niejasności prosimy o bezpośredni kontakt z Panią Renatą Kusek pod numerem telefonu 012 421 83 40  bądź też mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

TUTAJ ZNAJDZIESZ FORMULARZ ANKIETY

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się