dzisiaj jest: 2 października 2022 r.   ::    imieniny: Sława, Dionizy, Teofil

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Niezwykły koncert w Kąśnej

rozmiar tekstu w artykule:

Jurek DybałCentrum Paderewskiego zaprasza w sobotę 12 maja o godz. 18.00 na "Wieczór romantyczny" z artystami Filharmonii Wiedeńskiej. Organizatorzy zapewniają, że będzie to niezwykły koncert a dodatkową atrakcją jest zaplanowane spotkanie w plenerze.

Podczas tego wyjątkowego koncertu, przed wytrawną publicznością Dworu Ignacego Jana Paderewskiego zaprezentują się harfista - Xavier de Maistre oraz kontrabasista - Jurek Dybał.
W programie koncertowym, przygotowanym przez artystów specjalnie na ten wieczór usłyszymy między innymi utwory B. Smetany, G. Bottesiniego oraz N. Paganiniego.
Szczególną atrakcją poprzedzającą koncert, będzie parkowa kawiarenka, na terenie kompleksu dworsko-parkowego w Kąśnej Dolnej, czynna od godz. 17.00. MOzna także wcześniej przyjechać i pospacerować po przydworskim parku. Dodatkowych informacji oraz rezerwacji miejsc w autokarze, który o godz.17.00 odjedzie sprzed Tarnowskiego Teatru, udziela Biuro koncertowe Centrum Paderewskiego w Tarnowie, ul. Rynek 9, pod numerem telefonu: 0-14 6210921.

Więcej informacji o koncertach  oraz galerie fotografii artystów i melomanów uczestniczących w nich można znaleźć na stronie www.paderewski.tarnow.pl

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się