dzisiaj jest: 18 maja 2022 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

Konsultacje rozpoczęte

W powiecie tarnowskim rozpoczynają się konsultacje społeczne, które posłużą do aktualizacji Programu Rozwoju Lokalnego. Konsultacje mają zakończyć się wnioskami oraz opiniami na ten temat. Pierwsze spotkanie już w czwartek, 10 maja br.

Celem konsultacji jest zebranie opinii i propozycji wszystkich środowisk powiatu tarnowskiego, a w szczególności przedstawicieli samorządu terytorialnego, administracji rządowej,  reprezentantów środowisk społeczno - gospodarczych,  organizacji pozarządowych, na temat zapisów zawartych w przedstawionym projekcie programu. Uwagi te zostaną wykorzystane w dalszych pracach nad jego aktualizacją i na nich  - znając słabe i mocne strony naszego terenu oraz szanse i wyzwania jakie stoją przed nami w nowym okresie programowania UE - chcemy oprzeć ostateczną wersję tego dokumentu.

Konsultacje odbędą się w dniach: 10 maja 2007 roku w godz. 11.00 - 15.00 oraz 11 maja 2007 roku w godz. 9.00 - 13.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38 (sala konferencyjna nr 11 na parterze).