dzisiaj jest: 18 maja 2022 r.   ::    imieniny: Alicja, Feliks, Eryk

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Konsultacje rozpoczęte

rozmiar tekstu w artykule:

W powiecie tarnowskim rozpoczynają się konsultacje społeczne, które posłużą do aktualizacji Programu Rozwoju Lokalnego. Konsultacje mają zakończyć się wnioskami oraz opiniami na ten temat. Pierwsze spotkanie już w czwartek, 10 maja br.

Celem konsultacji jest zebranie opinii i propozycji wszystkich środowisk powiatu tarnowskiego, a w szczególności przedstawicieli samorządu terytorialnego, administracji rządowej,  reprezentantów środowisk społeczno - gospodarczych,  organizacji pozarządowych, na temat zapisów zawartych w przedstawionym projekcie programu. Uwagi te zostaną wykorzystane w dalszych pracach nad jego aktualizacją i na nich  - znając słabe i mocne strony naszego terenu oraz szanse i wyzwania jakie stoją przed nami w nowym okresie programowania UE - chcemy oprzeć ostateczną wersję tego dokumentu.

Konsultacje odbędą się w dniach: 10 maja 2007 roku w godz. 11.00 - 15.00 oraz 11 maja 2007 roku w godz. 9.00 - 13.00 w siedzibie Starostwa Powiatowego w Tarnowie przy ul. Narutowicza 38 (sala konferencyjna nr 11 na parterze).

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się