dzisiaj jest: 3 grudnia 2022 r.   ::    imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

ikona facebookikona youtubeikona login

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Nowoczesna pracownia w szkole w Ciężkowicach

pracMłodzież z Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych w Ciężkowicach będzie mogła uczyć się zawodu fryzjera w profesjonalnych warunkach. W szkole zakończyły się prace przy adaptacji poddasza na klasopracownie fryzjerskie i dzięki temu skończą się wreszcie kłopoty z uczniowskimi praktykami.

Tak wyposażonej pracowni młodzieży z Ciężkowic zazdrościć będą nie tylko uczniowie z innych szkól, ale i nie jeden zakład fryzjerski. Wszystko dzięki unijnym pieniądzom, z których zakupiony został sprzęt i wyremontowane pomieszczenia, w których mieszczą się pracownie. Wszystko dzięki projektowi „Rozbudowa i doposażenie infrastruktury dydaktycznej szkół zawodowych w Ciężkowicach i Zakliczynie", realizowanego w ramach Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego, który kosztował 995 988,86 zł.

prac1

- Poddasze zaadaptowaliśmy na w pełni wyposażoną pracownię nauki zawodu fryzjera i na sale dydaktyczne. To około czterystu metrów kwadratowych. Chcemy w ten sposób zwiększyć atrakcyjność oraz ofertę edukacyjną szkolnictwa zawodowego – podkreśla wicestarosta tarnowski Mirosław Banach. Młodzież z Technikum Organizacji Usług Fryzjerskich nie kryje zadowolenia, że będzie mogła ćwiczyć na profesjonalnym sprzęcie, który pomoże im podnosić swoje kwalifikacje.

Kolejnym etapem realizacji projektu jest wyposażenie warsztatów szkolnych branży mechanicznej i budowlanej w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych w Zakliczynie.

prac2

prac3

prac4

 prac0

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt