"Taniec dobry na wszystko''

baner_taniec_dobry_na_wszystko

Projekt "Taniec dobry na wszystko'' finansowany jest ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Działania 9.5 POKL "Oddolne inicjatywy edukacyjne na obszarach wiejskich". Projekt realizowany dla 80 uczniów szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Tarnowskiego: ZSLiT Wojnicz (20 uczniów), ZSP Radłów (20 uczniów), ZSP Zakliczyn (20 uczniów) i ZSP Żabno (20 uczniów) w okresie 01.08.2011 - 31.12.2011. Projekt zakłada przeprowadzenie pozalekcyjnych warsztatów tańca towarzyskiego dla uczniów, które pozwolą uczniom rozwijać swoje zainteresowania, uzdolnienia i predyspozycje taneczne, a także poprawią ogólną sprawność ruchową i motoryczną. Działania podejmowane w projekcie będą przesłaniem dla młodzieży jak można alternatywnie, aktywnie spędzać wolny czas bez wykorzystywania komputera czy telewizji. Uczestnicy projektu wezmą udział w spektaklu tanecznym w ramach Międzynarodowego Festiwalu Teatrów Tańca w Tarnowie, jako praktyczne uzupełnienie wiedzy nt sztuki tańca. Po zakończonych warsztatach tańca towarzyskiego zorganizowany zostanie międzyszkolny turniej tańca towarzyskiego z nagrodami. Na turniej zostaną zaproszone władze powiatowe, gminne, grono pedagogiczne, a także okoliczni mieszkańcy, przez co zainicjowany zostanie proces integracji lokalnej i upowszechnienia edukacji kulturalnej.

Do pobrania:

plakat_taniec_dobry_na_wszystko