dzisiaj jest: 31 marca 2023 r.   ::    imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

ikona facebookikona youtubeikona tłumacz języka migowegoikona login

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Grosz Ziemski Tarnowski oraz nagroda dla młodego zawodnika

Młody żużlowiec Mateusz Cierniak z wizyta w starostwieMateusz Cierniak młody mieszkaniec powiatu tarnowskiego został uhonorowany najwyższym odznaczeniem powiatu - "Groszem Ziemskim Tarnowskim" oraz nagrodą finansową za promowanie powiatu tarnowskiego na arenie krajowej, jak również międzynarodowej.

 

Ten młody zawodnik jest aktualnym Mistrzem Świata na żużlu za 2022r. oraz wielokrotnym reprezentantem Polski Juniorów, a także jednym z filarów kadry narodowej z którą to, zdobył już dwa razy tytuł Drużynowego Mistrza Świata w 2019 i 2020 roku. dlatego sukcesy te, są warte zauważenia i nagradzania przez samorząd Powiatu Tarnowskiego.

Mateusz Cierniak z Groszem Ziemskim Tarnowskim

- Tradycją jest to, że powiat tarnowski nagradza tych, którzy pracują na rzecz promowania naszego powiatu w sporcie - mówił starosta Roman Łucarz. - Tutaj mamy dziś młodego zawodnika, który przyczynił się do rozsławiania naszego powiatu zdobywając tytuł Mistrza Świata Juniorów na żużlu. Z tego miejsca życzę, ażebyś w przyszłości, już nie tylko jako junior, ale także jako senior, zdobywał tak zaszczytne trofea.

Wspólne zdjęcie podczas spotkania w starostwie

Podczas spotkania z zawodnikiem w starostwie obecni byli także: wicestarostowie Jacek Hudyma i Tomasz Stelmach, Radny Powiatu Tarnowskiego reprezentujący gminę Żabno Dawid Kurzawski oraz tata Mateusza Pan Mirosław.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt