dzisiaj jest: 31 marca 2023 r.   ::    imieniny: Balbina, Beniamin, Gwidon

ikona facebookikona youtubeikona tłumacz języka migowegoikona login

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

W gminie Żabno świętowano Dzień Kobiet

Dzień kobiet w Łęgu TarnowskimKoncert „Radość najpiękniejszych lat", stoiska z artykułami dla Pań, słodki poczęstunek oraz  okolicznościowe życzenia i kwiaty – to wszystko towarzyszyło gminnym obchodom Dnia Kobiet, który zorganizowany został w Łęgu Tarnowskim.

 

Sala widowiskowa Centrum Kulturalno-Oświatowo-Sportowego w Łęgu Tarnowskim wypełniła się brzegi. Ze sceny popłynęły dźwięki najpiękniejszych polskich piosenek o kobietach i o miłości do nich. W koncercie dedykowanym Paniom wystąpili lokalni muzycy oraz osoby związane z Gminą Żabno i znane w środowisku lokalnym, choć niekoniecznie z działalności muzycznej.

Artyści podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet

Wspólny koncert z okazji Dnia Kobiet zagrali: Monika Kuta, Basia Kąkol, Justyna Kaczówka, Monika Kremska, Joanna Leśny, kom. Dominik Rzepecki - komendant Komisariatu Policji w Żabnie, ks. Janusz Oćwieja - proboszcz parafii w Odporyszowie, Krzysztof Lechowicz - Radny Rady Miejskiej w Żabnie oraz Marcin Jaworski, Jarek Tucki, Paweł Maurycy, Jerzy Drobot, Paweł Mazur i Kamil Patulski. Koncert został gorąco przyjęty przez publiczność, a zespół otrzymał gorące owacje na stojąco.

Starosta tarnowski Roman Łucarz podczas uroczystego spotkania

Gminne obchody Dnia Kobiet w Łęgu Tarnowskim wspólnie poprowadzili Andrzej Głód - Przewodniczący Rady Miejskiej w Żabnie i Piotr Broda - Zastępca Burmistrza Żabna. Życzenia z okazji Dnia Kobiet złożył Paniom także Starosta Tarnowski Roman Łucarz, który w towarzystwie prowadzących oraz obecnych na koncercie Radnych Rady Miejskiej w Żabnie, obdarował Panie kwiatami.

Panowie wręczają kwiaty obecnym Paniom

Fot: GCK w Żabnie

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt