dzisiaj jest: 19 marca 2024 r.   ::    imieniny: Józef, Bogdan, Marek

Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Zgłoś pracę dyplomową w konkursie o nagrodę Tertila 2023

Nagroda Tertila  - logoRusza XVII edycja konkursu o nagrodę im. Tadeusza Tertila. Wyróżnienia, jak zawsze, przyznane zostaną w dwóch kategoriach „Najlepsza praca licencjacka lub inżynierska” i „Najlepsza praca magisterska” (w obu przypadkach warunkiem niezbędnym do zgłozenia pracy jest jej obrona w roku akademickim 2022/23). W przypadku tej drugiej kategorii wyodrębnione są dodatkowo dwie podkategorie: nauki humanistyczne i społeczne oraz pozostałe dziedziny nauki i sztuki.

Pula nagród w konkursie wynosi 14 tysięcy złotych, a oprócz nagrody pieniężnej, laureci otrzymają dyplom i pamiątkową statuetkę. Zgłoszenia przyjmowane będą do 15 września 2023 roku.

Dodatkowo może być przyznana nagroda specjalna dla pracy wyróżniającej się dużym stopniem innowacyjności. Każda uczelnia może zgłosić maksymalnie dwie prace magisterskie oraz jedną licencjacką lub inżynierską. Oceny prac dokonają członkowie kapituły, w której skład wchodzi po dwóch przedstawicieli Gminy Miasta Tarnowa i powiatu tarnowskiego, po jednym przedstawicielu desygnować mogą również uczelnie, które zgłosiły prace.

Nagrodzone prace będą opublikowane na stronach internetowych Gminy Miasta Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego, a imiona i nazwiska laureatów oraz tematy ich prac zostaną wywieszone na tablicach ogłoszeń Urzędu Miasta Tarnowa i Starostwa Powiatowego, oraz opublikowane w Biuletynach Informacji Publicznej Gminy Miasta Tarnowa i Powiatu Tarnowskiego.

Nagrody zostaną wręczone laureatom podczas uroczystej wspólnej sesji Rady Miejskiej w Tarnowie i Rady Powiatu Tarnowskiego, która odbędzie się 30 października 2023 roku.

Poniżej znajdują się pliki z dokumentami, niezbędnymi do wzięcia udziału w konkursie.

Klauzula RODO

Plakat promocyjny ze statuetką