dzisiaj jest: 19 marca 2024 r.   ::    imieniny: Józef, Bogdan, Marek

Gmina Ciężkowice
Powiat TarnowskiLeśna droga

Małopolska Nagroda Rynku Pracy 2023

Logo WUPMożna już zgłaszać wnioski w ramach 7. naboru do konkursu o Małopolską Nagrodę Rynku Pracy. Organizatorami konkursu są Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie i Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie – instytucje Województwa Małopolskiego.

Dodatkowo w ramach powyższej kompetycji organizowany jest konkurs towarzyszący „Mikro Firma za rogiem 2023". Małopolska Nagroda Rynku Pracy zostanie przyznana pracodawcom mającym siedzibę w Małopolsce.Do udziału kwalifikują się również firmy, których miejscem prowadzenia działalności jest województwo małopolskie.

Instytucje, organizacje gospodarcze, przedsiębiorcy, oraz osoby indywidualne mogą zgłaszać swoich kandydatów do 21 grudnia br. Podsumowanie i nagrodzenie laureatów przewidziane jest w pierwszym kwartale 2023 roku.

Więcej szczegółów na stronie organizatora: wupkrakow.praca.gov.pl.

Małopolska nagroda rynku pracy 2023 - grafika

Źródło: Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie