dzisiaj jest: 3 grudnia 2022 r.   ::    imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

ikona facebookikona youtubeikona login

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Spotkanie z Prezesem Stowarzyszenia Zielony Pierścień Tarnowa Adamem Flagą

Spotkanie w starostwie - miniaturaW spotkaniu w Starostwie Powiatowym w Tarnowie udział wzięli reprezentanci podmiotów zrzeszonych w Klastrze. Wśród nich obecni byli włodarze gmin powiatu tarnowskiego. Powiat tarnowski reprezentowali: Jacek Hudyma - wicestarosta tarnowski, Tomasz Stelmach - etatowy członek zarządu, Wiesław Gadziała - dyrektor Wydziału Rozwoju Powiatu, a także burmistrzowie i wójtowie gmin, będący członkami klastra.

Prezes Stowarzyszenia Zielony Pierścień Tarnowa Adam Flaga przedstawił propozycje powołania Rady Programowej Klastra, oraz określił kierunki jego rozwoju.

Podczas przemowy prezesa stowarzyszenia

W dalszej części posiedzenia uczestnicy dyskutowali na temat przyszłych planów działania. Głównym tematem był "Klaster Energii Zielonego Pierścienia Tarnowa - dodatkowy nabór na fotowoltaikę i pompy ciepła w projekcie 4.1.1., oraz nabory na inwestycje OZE w Klastrze.

Wicestarosta wraz z obecnymi gośćmi

Pompy ciepła obok instalacji fotowoltaicznych to jedne z popularniejszych urządzeń OZE, na które decydują się Polacy. Nadal jednak wysoki koszt początkowy inwestycji w pompę ciepła skutecznie zniechęca wiele osób rozważających jej montaż. Nie zawsze wiedzą one bowiem, że możliwe jest obniżenie tych wydatków, dzięki skorzystaniu z różnych form dofinansowania do pompy ciepła, które są dostępne.

Podczas spotkania - zdjęcie 1

Podczas spotkania - zdjęcie 2

Podczas spotkania - zdjęcie 4

Podczas spotkania - zdjęcie 5

Zdjęcia: Starostwo Powiatowe w Tarnowie

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt