dzisiaj jest: 3 grudnia 2022 r.   ::    imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

ikona facebookikona youtubeikona login

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Tytuł wicemistrza Polski w Ratownictwie Medycznym dla ekipy z Tarnowa

Puchar dla srebrnej ekipy z TarnowaZa nami XIX Mistrzostwa Polski w Ratownictwie Medycznym. W dniach 14-17 września na terenie aglomeracji śląskiej 54 załogi i 165 ratowników rywalizowało w 13 zadaniach, zarówno dziennych, jak i nocnych, sprawdzających umiejętności ratowania życia w szczególnie wymagających okolicznościach, które przygotowane zostały przez organizatorów.

 

W ogólnej klasyfikacji poszczególne miejsca zdobyły: pierwsze (ex aequo) – Zespół Pogotowia Ratunkowego w Legnicy, dodatkowo legnicka załoga okazała się najlepszym zespołem konkurencji „Kaj je ta fojerwera”) i Zespół Pogotowia Ratunkowego z Austrii (jedyna ekipa zagraniczna), drugie – Powiatowa Stacja Pogotowia Ratunkowego w Tarnowie ( Michał Łanocha, Krzysztof Hetman i Wojciech Gurbisz), trzecie – Podkarpacka Stacja Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

Srebrna ekipa z Tarnowa

Odporni na stres, zdeterminowani i zmotywowani jak nikt inny. Ryzykują własne życie, by pomagać innym. Niejednokrotnie udowadniali, że zawsze można na nich liczyć. Tacy są ratownicy z Tarnowa, wracają ze srebrem. Wielkie gratulacje. Brawo!

Tarnowscy ratownicy z pucharem

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt