dzisiaj jest: 27 września 2022 r.   ::    imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

Zmiana organizacji ruchu w miejscowości Bobrowniki Wielkie

logo Powiatowego Zarządu Dróg w TarnowieW najbliższy poniedziałek, 22 sierpnia, nastąpi zmiana organizacji ruchu w pasie drogowym drogi powiatowej nr 134K w m. Bobrowniki Wielkie pow. tarnowski – informuje wykonawca modernizacji tej ulicy. Na czas budowy zjazdu publicznego z drogi powiatowej na działkę ewid. 207/3, prace prowadzone bedą tak, by była możliwość utrzymania ruchu i to w obu kierunkach.

Przewidywane utrudnienia dotyczyć bedą zwężenia jezdni drogi powiatowej nr 1345K do 5,95 m. - Ruch prowadzony dwoma pasami, natomiast ruch pieszych będzie odbywał się bez utrudnień drugą stroną ulicy.

Roboty w zakresie zjazdu polegać bedą na wykonaniu koryta (wykopy powyżej 0,5m głębokości) wraz z wykonaniem ław betonowych i ułożeniu elementów obramowania, a także wykonanie poszczególnych warstw podbudów nawierzchni wraz z zagęszczeniem oraz ręczne ułożenie warstw wierzchnich.

Planowany termin przywrócenia organizacji ruchu: 25.08.2022r.