dzisiaj jest: 27 września 2022 r.   ::    imieniny: Damian, Wincenty, Kosma

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Grosz Ziemski Tarnowski dla zasłużonego działacza sportowego

rozmiar tekstu w artykule:

Wszyscy obecni na spotkaniu pozują do zdjęcia - miniaturaStarosta tarnowski Roman Łucarz nagrodził Tadeusza Gryla, działacza społecznego i sportowego Ludowego Klubu Sportowego “Olimpia” Wojnicz, Groszem Ziemskim Tarnowskim. Wręczając odznaczenie oraz dyplom gratulacyjny, starosta, wraz z zarządem powiatu tarnowskiego, dziękował Tadeuszowi Grylowi za całokształt jego aktywności społecznej i sportowej.


- W dowód uznania za wieloletnią działalność społeczną i sportową na terenie Powiatu Tarnowskiego jak również poza jego granicami, na rzecz LKS "Olimpia" Wojnicz, oraz za nieocenione zasługi w zakresie spraw organizacyjnych klubu, a także za starania o rozwój wychowanków klubu i pozytywny wpływ na kształtowanie się pasji i zainteresowań młodego pokolenia honorujemy Pana najwyższym odznaczeniem Powiatu Tarnowskiego - Groszem Ziemskim Tarnowskim" i życzymy Panu satysfakcji z własnej pracy, a także szczęścia zdrowia i pomyślności w życiu osobistym. - mówił Roman Łucarz.

Starosta wręcza odznaczenie

Tadeusz Gryl podziękował za odznaczenie i wyraził radość, iż został w ten sposób doceniony przez Zarząd Powiatu Tarnowskiego. Zaznaczył również, że czerpał ze swojej pracy na rzecz LKS - jak również z możliwości przekazywania swojej wiedzy i pasji młodemu pokoleniu - dużą satysfakcję. 
Podczas spotkania z Tadeuszem Grylem w starostwie obecni byli także: przewodniczący Rady Powiatu Tarnowskiego Paweł Smoleń, wicestarosta Jacek Hudyma, oraz etatowy członek zarządu Tomasz Stelmach.

Paweł Smoleń gratuluje odznaczenia

Wicestarosta wręcza grosz Ziemski Tarnowski

Tomasz Stelmach składa gratulacje

Wspólne zdjecie

Tadeusz Gryl związał z klubem LKS w Wojnczu całe swoje życie. Jako nastolatek występował w nim jako sportowiec w kategorii „junior”, następnie „senior”. Po zakończeniu czynnej kariery sportowej został działaczem klubu oraz opiekunem obiektu sportowego „Olimpia”, przy ul Warszawskiej w Wojniczu. W tym okresie bardzo dbał o sprawy organizacyjne klubu, poświęcał swój czas na jego rzecz. Z jego pomocą powstał m. in. stadion z boiskiem do gry w piłkę nożną, ogrodzeniem, trybuną dla kibiców. Podczas swojej pracy społecznej Pan Gryl dał się poznać jako zasłużony działacz społeczny, organizator wielu imprez i wydarzeń sportowo-patriotycznych. Skupiał wokół siebie głównie ludzi młodych, wpajając im ducha sportowej rywalizacji, a jego wychowankowie z drużyny piłkarskiej pieli się coraz wyżej w hierarchii rozgrywkowej. Ddziała również w innych organizacjach katolickich i społecznych skupionych wokół społeczności Wojnicza. Pan Gryl nadal służy też pomocą i doradztwem swoim młodszym naśladowcom, przebywając na emeryturze.

Fot. Starostwo Powiatowe w Tarnowie

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się