dzisiaj jest: 20 sierpnia 2022 r.   ::    imieniny: Sabina, Sobiesław, Bernard

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Dyplomy od ministra edukacji i nauki

rozmiar tekstu w artykule:

Uroczystość wręczania dyplomów wyróżniającym się pedagogom z regionu tarnowskiego

Poseł Anna Pieczarka w imieniu ministra edukacji
i nauki Przemysława Czarnka wręczyła 26 pedagogom z regionu tarnowskiego dyplomy będące wyrazami uznania za wyróżniającą pracę w roku szkolnym 2021/2022.

 

Poseł na sejm RP Anna Pieczarka podczas spotkania z pedagogami
- Zawsze podziwiałam pracę nauczycieli. Jest mi niezmiernie miło, że mogę się z wami spotkać w tak wyjątkowym dniu, gdy odbieracie zasłużone podziękowania i gratulacje za pracę oraz osiągnięcia w zakończonym właśnie roku szkolnym i przekazać wyrazy uznania również od ministra edukacji i nauki – stwierdziła poseł Anna Pieczarka.

Starosta tarnowski Roman Łucarz gratulujący wyróżniającym się pedagogom

Starosta tarnowski Roman Łucarz dziękował nauczycielom także za bardzo dobry nabór do szkół powiatowych na następny rok szkolny.

- Prawie 800 absolwentów szkół podstawowych wybrało nasze placówki jako pierwszy wybór, a z doświadczenia wiemy, że ostatecznie będziemy mieli jeszcze więcej uczniów w pierwszych klasach – mówił starosta Roman Łucarz. – Zakończony rok szkolny był trudnym rokiem, bo ze względu na pandemię koronawirusa przez pewien czas nauka musiała odbywać się zdalnie, ale daliście radę. Dziękuję wam za pracę dydaktyczną, ale również za to jak formujecie młodych ludzi pod względem wartości.

W spotkaniu z nauczycielami w Starostwie Powiatowym w Tarnowie uczestniczył wicemarszałek małopolski Józef Gawron.

- Siedemnaście lat byłem nauczycielem, więc mam sentyment, ale także szacunek dla pracy nauczyciela. Tego zawodu nie da się wykonywać bez pewnej misji. Dla młodego człowieka, który dorasta, niezwykle ważne jest z kim ma kontakt, jakie wartości są mu przekazywane. W imieniu swoim, ale również całego zarządu województwa małopolskiego przekazuję wyrazy uznania i serdecznie gratuluję wszystkim wyróżnionym - powiedział wicemarszałek Józef Gawron.

Wspólne zdjęcie podczas uroczystości ministerialnych wyróżnień dla pedagogów

Fot. Pawel Topolski.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się