Zapraszamy na warsztaty dla przedsiębiorców

logo starostwa powiatowego w TarnowieWe wtorek 14 czerwca o godzinie 10:00 w Starostwie Powiatowym w Tarnowie (ul. Narutowicza 38, sala konferencyjna na parterze), zapraszamy na warsztaty dla lokalnych przedsiębiorców. Prelegenci poruszą istotne dla słuchaczy aspekty związane z wejściem w życie uchwały antysmogowej w Małopolsce.

Spotkanie poprowadzą Ekodoradcy dla biznesu z Małopolskiego Centrum Przedsiębiorczości, którzy wyjaśnią zgromadzonym przedsiębiorcom jakie obowiązki nakłada na ich działalność uchwała antysmogowa, a także przedstawią terminy wejścia w życie poszczególnych wymagań.

Zaprezentują również możliwości pozyskania dotacji na wymianę źródeł ciepła, scharakteryzują typy inwestycji dofinansowywane ze środków WFOŚiGW, a także poinformują gdzie firmy mogą uzyskać doradztwo energetyczne.

Spotkanie zorganizowane jest ramach realizacji projektu LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA „Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego”.

Grafika przedstawiająca miejsce spotkania