dzisiaj jest: 29 czerwca 2022 r.   ::    imieniny: Benita, Piotr, Paweł

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Dzień Dziecka z Sarą James, Dzień Mamy i Taty z Kordianem – już 31 maja w gminie Tarnów

rozmiar tekstu w artykule:

Plakat promocyjny miniaturaPrzed nami moc atrakcji dla wszystkich dzieci oraz ich rodziców. Gmina Tarnów zaprasza na Dzień Dziecka połączony z Dniem Mamy i Taty, który odbędzie się już we wtorek, 31 maja od godz. 14:00 na boisku LKS w Koszycach Małych.

 

W programie m.in. pokaz rowerowy jazdy „bez trzymanki”, taniec cheerleaders Shiva, pokaz akrobatyki Szkoła RH Tricks, miasteczko strażackie, plenerowa pasieka, warsztaty kulinarne, konkursy, koncerty i wiele innych atrakcji. Od godz. 18.00 na koszyckiej scenie wystąpi zwyciężczyni IV edycji The Voice Kids, uczestniczka Eurowizji Junior 2021 – SARA JAMES. Nie zabraknie strefy zabaw z dmuchańcami, przejażdżek na kucykach, tatuaży, balonów i smacznego jedzonka, w tym darmowego poczęstunku dla wszystkich!

Atrakcje czekają także na Rodziców! Dla mamy - targi urody, a w nich porady kosmetyczne, dietetyczne, fizjoterapeutyczne, pokazy fryzjerskie, dla taty - zawody o Puchar Super Taty. Wydarzenie zakończy koncert Kordiana, gwiazdy disco polo, który o godz. 19.00 rozgrzeje koszycką publiczność największymi discopolowymi hitami.

Wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy!

Plakat promocyjny - na zdjęciu Sara James

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się