dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Ruszył 4. nabór do projektu "Małopolska Niania 2.0"

ROPS Kraków - logoRegionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Krakowie ogłosił w dniu 13.05.2022 r. nabór do Projektu "Małopolska Niania 2.0". Wnioski o przyznanie wsparcia na dofinansowanie kosztów zatrudnienia niani przyjmowane będą od dnia 13.05.2022 r. do 30.05.2022 r. do godz. 16:00. Jeżeli liczba złożonych w trakcie trwania naboru wniosków przekroczy 500, nabór do Projektu zostanie zakończony (zamknięty) przed ww. terminem. W takim przypadku wnioski przekraczające powyższy pułap nie będą podlegały ocenie.

Szczegółowe informacje zamieszczone zostały na stronie internetowej ROPS w Krakowie: www.rops.krakow.pl w zakładce "Małopolska Niania 2.0" - Aktualności, oraz na stronie Województwa Małopolskiego.

Regulamin naboru i uczestnictwa w Projekcie wraz z załącznikami:

Wersja dokumentów dla osób słabowidzących dostępna jest na stronie: www.rops.krakow.pl w zakładce "Małopolska Niania 2.0" - Aktualności.

Zapraszamy również do odwiedzenia grupy i strony Projektu "Małopolska Niania" na Facebooku.

Plakat informacyjny - na zdjęciu mama z chłopcem

Plakat informacyjny część 2

Plakat informacyjny w języku ukraińskim

Plakat informacyjny część 2 w języku ukraińskim