dzisiaj jest: 29 czerwca 2022 r.   ::    imieniny: Benita, Piotr, Paweł

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

Podziękowania za współpracę od Wojnickiego Klubu Sportowego Kyokushin Karate

rozmiar tekstu w artykule:
Wspólne zdjęcie - miniaturaPrzedstawiciel Wojnickiego Klubu Sportowego Kyokushin Karate Krystian Bajan w imieniu zarządu przekazał na ręce starosty tarnowskiego Romana Łucarza podziękowanie za współpracę i pomoc w sezonie 2021/2022. W spotkaniu uczestniczyli również przewodniczący rady powiatu tarnowskiego Paweł Smoleń oraz wicestarosta Jacek Hudyma.

 
- To nie jest kurtuazja, to są głębokie słowa podziękowania na mecenat, jaki sprawuje samorząd powiatowy. - przede wszystkim za nieodzowną pomoc przy organizacji mistrzostw Europy które odbyły się w poprzednim miesiącu, a także za wspieranie sportu w imieniu zarządu klubu i zawodników podziękował Krystian Bajan.
 
Wspólne zdjęcie uczestników spotkania
 
- Najbliższe plany to obecność na Powiatowym Dniu Dziecka w Wojniczu - kolejne już 11 czerwca 2022 roku - udział w kwalifikacjach do mistrzostw Europy, nasi zawodnicy z Wojnicza i Tarnowa będą rywalizować aby zakwalifikować się na kolejne mistrzostwa. Mamy weekendy zaplanowane już do wakacji, dlatego cieszymy się, że jesteśmy zapraszani na różne imprezy organizowane na terenie powiatu - dodał przedstawiciel klubu z Wojnicza. 
 
- Sport, jako jedna z dróg rozwoju młodych ludzi, oraz utrzymania dobrej kondycji, wymaga także znacznych nakładów finansowych i właśnie dzięki wsparciu powiatu tarnowskiego nasz klub może przyczynić się do realizacji ich sportowych celów, ale również, a może przede wszystkim, do odpowiedniego zagospodarowania czasu wolnego i właściwych postaw zdrowotno-społecznych - podsumował Krystian Bajan.
 
Powiat Tarnowski chętnie angażuje się i propaguje lokalne inicjatywy sportowe organizowane przez miejscowe kluby i organizacje. Przedstawiciele samorządu powiatu tarnowskiego życzyli członkom klubu wielu sukcesów sportowych i organizacyjnych. Zapewnili także o dalszym wspieraniu działalności klubu.
 
Zdj. Starostwo Powiatowe w Tarnowie

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się