dzisiaj jest: 25 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Marek, Jarosław, Wasyl

Brązowe medalistki Mistrzostw Świata Cheerleaders w Orlando na Florydzie z wizytą w starostwie powiatowym

Zespół z Bobrownik Wielkich wraz z zarządem powiatu tarnowskiegoStarosta tarnowski Roman Łucarz wraz z zarządem powiatu tarnowskiego zaprosił na spotkanie reprezentantki zespołu Voltage wchodzące w skład Kadry Narodowej Team Poland, które 20 kwietnia 2022 roku podczas rozgrywanych w Orlando Mistrzostw Świata Cheerleaders stanęły na podium przywożąc brąz dla Polski. Wśród tancerek z Bobrownik Wielkich które pojechały do Orlando spełnić swoje marzenia są: Aleksandra Skowron, Julia Zmarzły, Kamila Wolska oraz Gaja Raczkowska - opiekunem i trenerem jest Agnieszka Wlezień.

Z roku na rok przybywa nam sportowców z sukcesami – nasz powiat sportem stoi. Starosta tarnowski Roman Łucarz w obecności wicestarosty Jacka Hudymy oraz członków zarządu powiatu tarnowskiego: Tomasza Stelmacha, Bogdana Płachno oraz Mariusza Tyrki, docenił i nagrodził Agnieszkę Wlezień opiekuna i trenera dziewczyn cheerleadingu zespołu Voltage z Bobrownik Wielkich - decyzją Zarządu Powiatu Tarnowskiego otrzymała nagrodę finansową w wysokości 5 tys. zł oraz dyplom gratulacyjny za zasługi w zakresie promocji powiatu tarnowskiego na arenie międzynarodowej.

Starosta Roman wraz z zarządem podczas wręczania nagrody i dyplomu brązowym medalistkom mistrzostw świata w Orlando

Starosta pogratulował sukcesów młodym medalistkom, które dzięki wytrwałości, i pracy, świetnie wykorzystują swój talent.
- Jestem dumny i podziwiam wasz zapał, dyscyplinę i zaangażowanie - mówił Roman Łucarz. - Osiągnięcie poziomu mistrzowskiego w sporcie wymaga ciężkiej pracy i codziennych ćwiczeń. Nieoceniona dla kariery sportowej młodych ludzi jest także praca trenera - dlatego szczególne podziękowania za ogromny wkład pracy kierujemy również do Pani Agnieszki Wlezień która już od 20 lat pracuje z zespołem.

Wszyscy uczestnicy spotkania podczas spotkania z zespołem medalistek z Bobrownik Wielkich

Doceniamy naszych mistrzów, i jesteśmy dumni że liczba wybitnych sportowców w naszym powiecie stale się powiększa – podsumowali na koniec uczestnicy spotkania.
Cheerleaderki z Voltage szykują się już do kolejnego turnieju. W lipcu pojadą na Mistrzostwa Europy do Aten w Grecji. Powiat tarnowski dofinansuje ten wyjazd.