dzisiaj jest: 19 kwietnia 2024 r.   ::    imieniny: Adolf, Leon, Tymon

Eno - Majówka w plenerowej przestrzeni na Górze Kokocz

Zaproszenie na enomajówke na Górze KokoczKolejny majowy weekend jest idealną okazją do spędzenia czasu wspólnie z rodziną i przyjaciółmi. W Gminie Ryglice wszystko to, jest na wyciągnięcie ręki! Burmistrz Ryglic, Koło Gospodyń Wiejskich w Woli Lubeckiej, winnica " Piwnice Antoniego", Centrum Kultury, Promocji i Turystryki w Ryglicach zapraszają na otwarcie sezonu enoturystycznego. To będzie bardzo aktywny i pożyteczny czas. W niedzielę 15 maja - Dołączcie do nas!

Wydarzenie będzie ciekawym pomysłem dla osób, które nie mają majówkowych planów. Fani muzyki ludowej zbierzcie się, bo Eno-Majówka to mocna propozycja eventowa, przepełniona artystami z naszej rodzimej sceny muzycznej. Zaproś swoją rodzinę, znajomych, sąsiadów i zabierz swoje dzieciaki, a na pewno będzie to świetna okazja do spędzenia czasu wolnego w dobrej atmosferze!

Plakat z programem na rozpoczęcie enomajówki na Górze Kokocz w Gminie Ryglice