dzisiaj jest: 29 czerwca 2022 r.   ::    imieniny: Benita, Piotr, Paweł

koronawirus nfz

baner top pomoc osobom niepelnosprawnym

baner top geodezja

baner top internetowa rezerwacja wizyt wtk

Monitoring Powodziowy Powiatu Tarnowskiego

I Małopolski Dzień dla Klimatu!

rozmiar tekstu w artykule:

Plakat pierwszego Małopolskiego Dnia KlimatuW piatek 22 kwietnia w Rzepienniku Strzyżewskim na parkinkgu przed Urzędem Gminy zaplanowano I Małopolski Dzień dla Klimatu. Wydarzenie jest adresowane do wszystkich mieszkańców Powiatu Tarnowskiego.

 

 

To doskonała okazja, aby poruszyć temat naszego obcowania z naturą, możliwości ochrony przyrody i klimatu, a przyz okazji spotkać się i pozwolić się zainspirować!

Plakat pierwszego Małopolskiego Dnia Klimatu

W ramach akcji w godz: 10.00 - 16.00., będzie mozna odebrać darmowe sadzonki drzew:klonu, grabu, buka, lipy i dębu i in., bo chcemy Was zachęcić do sadzenia drzew wszędzie gdzie się da! Uwaga! Ilość sadzonek ograniczona.

Weźmiecie sadzonki wybranych drzew ze sobą do domu i zasadzicie na swoich działkach, aby rosły dla Was i dla klimatu.

Dodatkowo:
- 22 kwietnia obchodzony jest Dzień Ziemi - mieszkańcy Gminy uczczą go finałem akcji sprzątania świata,
- obok naszego stoiska swoje będzie miał Ekodoradca Gminy Rzepiennik Strzyżewski, który udzieli odpowiedzi m.in. na pytania związane z wymaganiami uchwały antysmogowej oraz możliwością pozyskania dofinansowania do wymiany kotłów i termomodernizacji budynków.

Bądźcie z nami, 22.04.2022 r. w Rzepienniku Strzyżewskim!

Wydarzenie odbywa się w ramach projektu zintegrowanego LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA ,,Wdrażanie Regionalnego Planu Działań dla Klimatu i Energii dla województwa małopolskiego’’ (LIFE-IP EKOMAŁOPOLSKA/LIFE19 IPC/PL/000005) sfinansowanego z programu LIFE Unii Europejskiej oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Tłumacz Google

baner bottom 01 bip

baner bottom 01 infocar

centrum paderewskiego kasna dolna

toikiwop

strefa przedsiebiorcy

dwdjt

zaloguj się